Rafi

• Wrocław
  • Aktywny
  • Junior

Rafi bardzo pilnie poszukuje swojego miejsca na ziemi.
Kiedy w maju 2022 roku przyjęłyśmy go pod skrzydła fundacji nie sądziłyśmy że droga do domu będzie taka długa, a telefon będzie stale milczał.
Rafi urodził się jako pies bezdomny. Po jakimś czasie dom postanowiła dać mu pewna rodzina.
Niestety nikt nie wprowadził go w dorosłe życie. Miał być psem żyjącym przy rodzinie, bez możliwości spacerów, poznawania świata. Zamknięty w hermetycznym świecie, zaczął uciekać z podwórka, szukać psich kumpli, zwiedzać okolicę. Ostatecznie wpadł pod samochód, a niedługo później z powodu przeprowadzki opiekunów musiał znaleźć inny dom.
Wtedy się poznaliśmy i postanowiłyśmy nadać jego życiu inny bieg.
Z uwagi na swoje dotychczasowe doświadczenia Rafi jest psem nieco nieufnym w pierwszych kontaktach, ale z czasem nawiązuje niezwykle mocną więź z opiekunem. Bardzo ceni sobie bliskość i kontakt fizyczny.
To wrażliwy pies, który w trudnych dla niego sytuacjach potrzebuje wsparcia i jasnych komunikatów od opiekuna.
Od wielu miesięcy zamieszkuje w domu tymczasowym w mieście, w niezwykle ruchliwej okolicy.
O ile w domu radzi sobie świetnie, to niekoniecznie komfortowo czuję się przemierzając przez duże skrzyżowania, wprost do zatłoczonego parku pełnego ogromu bodźców.
Rafi jest wesołym, aktywnym psem, który ponad wszystko kocha dobrą zabawę, spacery nad Wisłą czy w lesie. Sprawia mu to ogromną przyjemność i niezwykle go relaksuję.
Po aktywności z zamiłowaniem zajmuje kanapę i wystawia brzucho do drapania.
Marzymy o tym żeby znalazł się odpowiedni dom dla Rafiego, który doceni jego zalety i odpowie na jego potrzeby.
Może to będziesz Ty?
Kontakt 785704710, 721225111