Adonis

• Drwalew
  • Aktywny
  • Dorosły

Adonis ma ok. 8 lat. Trafił do nas w okropnym stanie z poważnymi zmianami skórnymi i zaburzeniami neurologicznymi. Podejrzewamy, że ktoś po latach po prostu pozbył się problemu, kiedy pies zaczął chorować.
Adonis został znaleziony, gdy błąkał się, zdezorientowany, po wsi. Obecnie jego stan zdrowia jest o wiele lepszy. Adonis szuka jednak specjalnego człowieka, który będzie chciał pracować z psem, bo to nie jest pies dla każdego. Czasem ponoszą go emocje, których nie potrafi opanować, może wtedy nawet złapać zębami za rękę.
Szukamy dla Adonisa cierpliwego domu, doświadczonego w pracy z psami, który nie poddaje się przy pierwszej trudności. Chłopak powinien mieszkać w domu bez dzieci i innych zwierząt, za którymi nie przepada.
Adonis przebywa w hoteliku pod Grójcem.

Nr konta fundacji: 89203000451110000003732130