lysysiwy (5)-800x600

Mów mi
Siwy Łysy

mam 6 lat

mieszkam w Lisówku

jestem koniem

Oto moja historia

Eluwina! Witam na moim profilu. Jestem Siwy Łysy, ale czasem nazywają mnie Gaweł. Dlaczego? Bo, niczym u Fredry, najdziksze wymyślam swawole. Do Zwierzęcej Polany trafiłem z moim kolegą „Rudym vel Pawłem”. Nudny z niego typ. To, co robiłem przed azylem, nie jest istotne. Lepiej przejdźmy od razu do historii moich miłosnych podbojów.

Muszę być szczery – nie jestem jeszcze gotowy na poważne związki. Monogamia? Może gdy będę bliżej czterdziestki… Jestem niesamowicie przystojny i uwielbiam przeglądać się w kałużach. Wszystkie piękne klacze muszą być moje. Że zostałem wałachem? Nie no, przecież mnie to przed niczym nie powstrzyma.

Na początku mojego pobytu w stadninie podpadłem Bomblowi i Samsonowi. Że niby byłem zbyt zadziorny, zbyt macho. Że tych swawoli to jednak ciut za dużo. Potem zostałem połączony w stado z Izunią, Cecylią i Justynką. Spoko z nich klacze. Izka lubi moją brawurę, ale też nie pozwala mi podskakiwać. Jestem teraz spokojniejszy, bo wiem, że te trzy piękne damy są moje. Tylko Bombel i Samson czasem się śmieją, że klacze trzymają mnie pod podkową.

Adoptuj Siwego Łysego!

Ustaw miesięczną kwotę przez PayPal lub kartę

Możesz opcjonalnie ustawić stały przelew bezpośrednio na konto Fundacji

89203000451110000003732130

Tytułem: WO – Siwy Łysy

Poznajmy się lepiej

Nie możesz adoptować?

Dosyp do żłoba!

Top