Noro

  • Pies
  • Samiec
  • Senior
  • ?

Historia

Uwaga, Noro nie jest do adopcji, szuka wirtualnych opiekunów.
Najsmutniejsze psie historie to często historie psych emerytów… Noro – senior, na nowo odkrywa smak życia.
Był więziony na krótkim łańcuchu przez 18 lat. 18 lat życia w niewoli w porażającej samotności.
Pragniemy podziękować Wam, Drodzy Darczyńcy. Noro trafił pod nasze skrzydła w opłakanym stanie. Lata zaniedbań odcisnęły na jego zdrowiu swoje piętno. Dzięki Wam mogliśmy zaopiekować go weterynaryjnie i przygotować do zabiegu. Wykonaliśmy badania kontrolne, oznaczyliśmy hormony tarczycy, zbadaliśmy kał i mocz. Dodatkowo zabezpieczyliśmy go od kleszczy i zdecydowaliśmy się na implant kastracyjny. Noro ma powiększoną prostatę, ale obecnie nie może zostać poddany kastracji chirurgicznej. Noro zmagał się z ogromnie bolesnymi problemami stomatologicznymi. Miał ropnie i przetoki, a do tego ciągle krwawiły mu dziąsła. Dzięki Wam udało się przeprowadzić zabieg, który pozwala Noro żyć w większym komforcie!
Dziś Noro mimo swojego wieku, czerpie z nowych doświadczeń garściami. Wciąż nie może się nadziwić jak cudowny jest spacer i miękka trawa pod łapkami. Nad życie kocha swoje tymczasowego opiekunki i bardzo przeżywa każde rozstanie z nimi (np. wizytę w lecznicy).
Z tego powodu zdecydowaliśmy się nie szukać Noro nowego domu. Dla tego steranego życiem psa byłaby to za duża trauma. Noro pod naszą opieką i troskliwym okiem opiekunek ma szansę dożyć swoich dni.
Musimy jednak pokryć jego koszty utrzymania – leczenia i karmy. Szukamy dla Noro WIRTUALNYCH OPIEKUNÓW, który wierzą, że życie tego staruszka jest wartościowe i wesprą jego utrzymanie wybraną przez siebie kwotą co miesiąc.
Pamiętaj, wpłata nie musi być duża, by pomogła psu!
Zostań Wirtualnym Opiekunem Noro i spraw, by ten pozbawiony szansy senior już zawsze był bezpieczny!

Wypełnij ankietę adopcyjną

Zostań Wirtualnym Opiekunem

Wspieraj regularnie!

Wybierz dowolnego psa do wirtualnej opieki

Ustaw comiesięczny przelew na dowolną kwotę w swoim banku

Nr konta fundacji: 83116022020000000510523017

tytułem: Wirtualny Opiekun-Imię Zwierzaka

Poinformuj nas o wyborze na [email protected]

Poznajmy się lepiej

Nie możesz adoptować?

Dorzuć do miski!

Wpisz dowolną kwotę

Pozostałe czekają na dom

Top