Freska, Geralt, Gizmo i Mycha we własnych domach!

25 lip 19
0
1

Wakacje są zwykle trudne dla bezdomniaków – mało adopcji, dużo porzuceń. Z jakiegoś powodu sporo ludzi nadal nie uważa, że przyjaciela warto zabrać ze sobą na wyjazd, a przynajmniej zadbać o bezpieczny dom na czas urlopu.

Na szczęście dla zwierzaków zdarzają się też sytuacje odwrotne – kiedy ktoś właśnie w lato chce przyjąć nowego towarzysza pod swój dach 🙂

I tak do swojego domu pojechała Freska, która kiedy do nas trafiła bardzo bała się spacerów. Wciąż nie jest idealnie, ale dzięki ogromnej pracy domu tymczasowego sunia zrobiła ogromny postęp. Dalej ćwiczyć będzie już z własnymi ludźmi.

Geralt, który trafił do nas z raną na karku, podbił nasze serca od razu – okazał się wesoły, grzeczny, karny, mądry i zrównoważony. Trafił do świetnego domu i mamy nadzieję, że wszystko co złe już za nim!

Gizmo i Mycha to ofiary braku empatii – ludzie boleśnie dotknęli nich zaufanie. Była opiekunka Gizmo wyjechała i zostawiła go na pastwę losu, a Mycha musiała błąkać się tygodniami, bo kiedy do nas trafiła, wcale nie przypomniała pudelka, a raczej mopa do podłogi… Teraz oboje są już bezpieczni i szczęśliwi 🙂

Powodzenia, psiaki!

Chcesz wesprzeć takie historie?

Wpisz dowolną kwotę
Kategoria Aktualności
Top