„Czy nie czuje się Pani pokrzywdzona…?”

21 lip 23
0
0

Wszyscy znacie tego człowieka. To Łukasz Litewka – chyba jedyny polityk w tym kraju, który zbudował społeczność i pomaga ludziom i zwierzętom. Dzieci, starsi, psy, konie, pralki, lodówki, wózki inwalidzkie i wszystko to co może komuś uratować życie.

Co należy się takiemu człowiekowi? Szacunek, uznanie, oklaski? Nie w Polsce. W Polsce należy mu się jakieś zawiadomienie na policji, na podstawie którego właśnie bylam przesłuchiwana (pan Łukasz nam pomógł i zorganizował zbiorke na narzędzia dla nas) i odpowiadałam na pytanie „czy nie czuje się pokrzywdzona przez Pana Łukasza Litewke? „ pokrzywdzona kiedy ten czlowiek mi pomógł?

To nie jest kraj dla ludzi, którzy chcą pomagać. Nie dość, że żeby pomagać to trzeba się poświęcić, zaangażować, nadenerwować to jeszcze borykać się z hejtem, niewdzięcznością, pretensjami albo osiwieć, bo ktoś nie wiedział jak zaszkodzić i złożył jakieś bzdurne zawiadomienie na policję, a policja musi przeprowadzić dochodzenie.

Jest mi strasznie przykro i szkoda pana Łukasza, to jest po prostu straszne. Mam nadzieję, że finał tej sprawy będzie korzystny dla pana Łukasza, a on da radę i będzie chciał pomagać dalej.

To nie jest kraj dla dobrych Ludzi 😒

My niezmiennie #teamlitewka

PS.  Walor trzyma wszystkie kopyta za pozytywne zakończenie sprawy ❤️

Kategoria Aktualności
Top