Augustek

28 maj 19
0
0

Adoptowany

Augustek to 8-letni kundelek o sympatycznym wyglądzie chomiczka na krótkich łapkach 🙂 Jest bardzo grzecznym, karnym pieskiem, który uwielbia pieszczoty i chętnie zawiera nowe znajomości z ludźmi – byleby w grę wchodziło głaskanie! Jako współlokator zachowuje się nienagannie, w domu nic nie niszczy, grzecznie zostaje sam i zachowuje czystość.
Uwielbia spacery, pięknie chodzi na smyczy i nie przeszkadza mu ruch uliczny. Ogromną przyjemność sprawia mu węszenie w ciekawych miejscach.

Nie jest przesadnym fanem innych psów, ale być może mógłby zamieszkać ze spokojnym, nie
narzucającym się kolegą lub koleżanką. Na napotkane psy reaguje bardzo ładnie, ale jeśli któryś pierwszy go zaczepi, to nie da sobie w kaszę dmuchać!
Augustek pięknie jeździ samochodem, a tymczasowej opiekunce chętnie też towarzyszy w biurze – stąd przypuszczamy, że świetnie sprawdzi się jako towarzysz podróży, a zwiedzanie nowych miejsc nie będzie stanowić żadnego problemu.

Psiak trafił do nas po ciężkim wypadku, z bardzo niepokojącym uszkodzeniem kręgosłupa – na szczęście udało się go wyleczyć i teraz zupełnie zapomniał, że kiedyś coś mu dolegało! Jest stuprocentowo gotów, żeby zacząć nowe życie u boku kochającego opiekuna.

Augustek przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta, wizyta, umowa).

Nie możesz adoptować?

Wpisz dowolną kwotę
Kategoria Adoptowane
Top