Zostań Wirtualnym Aniołem!

12 wrz 17
0
0

Na wstępie mały komentarz to fotografii powyżej – to nie magia photoshopa;) To nasza podopieczna – trójłapka Pyszna. A teraz do rzeczy.

Czym jest ratowanie życia? Czy to tylko ten moment, w którym odławia się psa z ulicy, poddaje się go leczeniu lub wykupuje konia na targu śmierci? Wielu myśli, że tak. Ale przecież każdy z ocaleńców ma za sobą smutną historię. Chore są nie tylko ich ciała, ale i dusze. Bywa, że zanim nasz podopieczny znajdzie dom, potrzebuje wsparcia behawiorysty. Oczywiście trzeba mu też zapewnić dach nad głową, wyżywienie, profilaktykę weterynaryjną. Psem uratowanym nie jest ten, który wciąż przebywa pod naszą opieką, ale ten, który został adoptowany.  I tu pojawia się rola Wirtualnych Opiekunów, którzy deklarują wybraną przez siebie kwotę i co miesiąc wpłacają ją na rzecz wybranego zwierzaka. Cała ta kwota przeznaczona jest na jego utrzymanie. To cudowna i bardzo potrzebna forma pomocy. Sam decydujesz ile możesz i chcesz przeznaczyć na ten cel. Każda suma jest na wagę życia. Nawet jeśli jest to 10 czy 20 zł! Bo Wirtualnych Opiekunów jeden psiak może mieć wielu!

Pod naszą opieką znajduje się ponad 60 psów. Większość z nich mieszka w hotelach. Średni, miesięczny koszt utrzymania psiaka to 450 zł. Wystarczy pomnożyć tę kwotę przez liczbę psów, aby uświadomi ć sobie, jak bardzo potrzebujemy wsparcia Wirtualnych Opiekunów.

Część z naszych podopiecznych ma już swoich Aniołów. Części do pełnego zabezpieczenia brakuje niewiele. Ale są też takie, które nie otrzymały jeszcze pomocy.

Nie czekaj! Otwórz serce i zostań Wirtualnym Rodzicem. W ten sposób dołożysz swoją cegiełkę i ocalisz zwierzaka.

Napisz do nas: [email protected]

Przedstawimy Ci psiaki, kwoty, udzielimy wszelkich informacji. Ich życie jest w Twoich rękach!

Kategoria Aktualności
Top