Zasady Fundacji Zwierzęca Polana

26 sty 17
0
1

Kilka prostych zasad 🙂
Kochani ostatnie wydarzenia skłoniły nas do napisania kilku krótkich zasad dotyczących naszych działań i nas.
1. Jesteśmy fundacją utrzymującą się wyłącznie z darowizn, dzięki Wam możemy pomagać psom a mamy ich na stałe ponad 60
2. Nie jest możliwe coś takiego jak przyjazd do nas 🙁 jeszcze nie.
Nasze psy są w kilkunastu domach tymczasowych w Warszawie oraz 3 hotelach dla psów w okolicach Grójca, Radomia i Raciborza.
3. Czasem nie odpowiadamy na komentarze pod postami, nie dlatego, że kogoś ignorujemy ale jest nas 3, Was 45 tys, czasem coś przeoczymy.
4. Osoby naprawdę zainteresowane adopcją psa prosimy o kontakt mailowy: [email protected]
Z pisania komentarzy „ja, chce!”, „ja biorę” nigdy nic nie wyniknęło. Z „wezmę go, proszę o kontakt” też nie, jeśli ktoś chce psa, to my prosimy o kontakt z nami.
5. Nie dowozimy psów, wiemy, że inni tak robią, ale my nie. Uważamy, że naszym psom należy się spokój i to, żeby ludzie, którzy psa wezmą wiedzieli co robią i byli tego pewni, aby koszmar naszych psów się już skończył. Dlatego wymagamy osobistej wizyty i poznania psa przed adopcją. Niezależnie od ilości komentarzy krytycznych będziemy tego wymagać nadal.
6. Do adopcji wydajemy psy zdiagnozowane, jeśli się udaje to zupełnie zdrowe, jeśli choroba jest przewlekła, nieuleczalna i pies musi przyjmować leki do końca życia, znamy koszty i przewidywane scenariusze choroby. Nie wydajemy psów chorych czy nie zdiagnozowanych. Nie ma odstępstw od tej zasady. Chodzi o bezpieczeństwo psa. Zdajemy sobie sprawę, że zawsze może się coś zdarzyć (wypadek, choroba) ale w momencie przekazywania psa nowym opiekunom chcemy być z Wami szczerzy, chcemy aby obie strony miały jasność dot. sytuacji psa, tym bardziej, że podpisujemy umowę cywilno prawną 🙂
7. W wyborze domów kierujemy się dobrem psa i człowieka, znamy nasze psy i jeśli odmawiamy adopcji nie ma w tym nic poza pewnością, że nikt w tym układzie nie będzie szczęśliwy a do tego dążymy. www.dopasowanikompani.pl 🙂

Jeśli macie uwagi/pytania proszę o kontakt [email protected]

Kategoria Aktualności
Top