Wolf Theiss partnerem Fundacji

7 maj 20

Już dłużej nie wytrzymamy i musimy się pochwalić – opiekę prawną nad naszą fundacją roztoczyła kancelaria Wolf Theiss. A co w tym najpiękniejsze – robią to zupełnie pro bono!

Działania zgodnie z literą prawa są dla nas bardzo ważne, a na nasze działania możemy za każdym razem podać podstawę prawną – konkretny artykuł, konkretnej ustawy. Dążymy też do tego, żeby inni respektowali prawo, szczególnie kiedy chodzi o Ustawę o ochronie zwierząt z 21 sierpnia 1997 r. To ten akt prawny chroni zwierzęta w naszym kraju.

Niestety często zdarza się, że o respektowanie praw zwierząt trzeba walczyć w sądzie. Bardzo się cieszymy, że za naszymi ideałami murem stoi kancelaria Wolf Theiss. Jesteśmy pewni, że razem uda nam się wywalczyć lepszą Polskę i świat dla zwierząt 🙂