Weź pupila nad Wisłę

5 lip 18
7
6

Szykuje się nie lada gratka! Już w niedzielę, 8 lipca w godzinach 10.00 – 17.00 na stołecznych Bulwarach Wiślanych im. Gen. Pattona odbędzie się fantastyczna impreza, której hasło przewodnie brzmi „Weź pupila nad Wisłę”. Będzie to wielkie święto miłośników zwierząt i ich podopiecznych.

Mamy przyjemność sprawować patronat merytoryczny nad wydarzeniem :). Opowiemy o tym dlaczego warto adoptować psa i jak powinna wyglądać codzienna opieka nad czworonogiem. Specjaliści z Psorbony przeprowadzą pokaz pierwszej pomocy dla psa, Sposób na Psa zadba o wygląd psiaków i będzie służyć radą na temat ich pielęgnacji, porad behawioralnych udzieli spec ze Spacerologii Stosowanej. Oprócz tego mamy dla Was jeszcze kilka niespodzianek :).

W programie imprezy znajdzie się wiele zabaw i konkursów, takich jak: rzut woreczkiem do psiej miski, rzut frisbee na odległość, rzut do piramidy z puszek, przeciąganie liny. Dla wielbicieli sportów bardziej ekstremalnych przygotowano tor przeszkód a dla miłośników wiedzy – quiz na temat czworonogów. Będzie można także dowiedzieć się, gdzie w Warszawie są parki przyjazne psom oraz co można w nich robić.

Organizatorem wydarzenia jest dział sponsoringu i sprzedaży ZPR S.A., a sponsorem – Dolina Noteci. W evencie udział weźmie znany z anteny RADIA ESKA Krzysztof Jankowski JANKES i jego super pies Jimmy.

Kategoria Aktualności
Top