Walcz, Strupeczku!

3 lis 20
0
1

Chrupek to malutki piesek, który kiedyś z pewnością musiał być piękny – świadczy o tym długie futerko, które usiłuje być miękkie, długie uszka i podłużna mordka… Wszystko razem przywodzi na myśl psiaka w typie spaniela albo jamnika długowłosego – psa, który jest dumą swojego właściciela, zwierzakiem, którym można się pochwalić przed znajomymi.

Niestety, do nas trafił zupełnie inny pies – pies, który zamiast aksamitnego pyszczka miał jeden wielki strup. Stąd zresztą pierwsze nadane chłopaczkowi imię – Strupek.
Strupek przez prawie miesiąc mieszkał w lecznicy, doglądany przez grupę dzielnych wolontariuszy, których jego historia chwyciła za serce. Ci fantastyczni ludzie wyprowadzali go na spacery, bawili się z nim, pokazywali mu świat. W końcu problemy dermatologiczne udało się opanować na tyle, że Strupek mógł zamieszkać w domu tymczasowym. Pyszczek ładnie się leczył, Strupek został więc przechrzczony na Chrupka.
I kiedy myśleliśmy, że wszystko będzie dobrze, u Chrupka pojawiły się ataki drgawkowe i inne objawy neurologiczne. Historia zatoczyła koło – biedaczka zawieźliśmy do kliniki, w której aktualnie poddawany jest drobiazgowym badaniom i diagnostyce.

Wierzymy, że Chrupkowi uda się pomóc i jeszcze będzie zdrowym, radosnym, szczęśliwym pieskiem.

Z całego serca prosimy o wsparcie dla niego – koszty pobytu w szpitalu oraz takiej diagnostyki, jakiej maluszek potrzebuje, są ogromne, a nasze zasoby finansowe na wyczerpaniu.

Tu możesz pomóc!

Wpisz dowolną kwotę
Kategoria Aktualności
Top