Ursus

29 lis 19
0
3

Adoptowany

Ursus to młody, ok. 2-3 letni, energiczny owczarek niemiecki. Ma masę apetytu na życie i wspaniały charakter. Jest przemiłym, ciepłym, przymilnym psiakiem, który uwielbia towarzystwo człowieka oraz innych psów. Swojemu człowiekowi oddaje całe serce. Bardzo lubi dzieci i chętnie się z nimi bawi (chociaż czasem trzeba go trochę stopować, bo zapomina, że nie jest już malutkim szczeniakiem 😉 ). Kiedy jest bardzo podekscytowany, to skacze i tu z pewnością przyda się trochę pracy i cierpliwości ze strony opiekuna.

Chętnie chodzi na spacery, jest dosyć 😉 posłuszny i bystry. Doszlifowania wymaga jeszcze nauka chodzenia na smyczy, choć z każdym dniem Ursus radzi sobie z tym lepiej.

Doskonale wie, że pies powinien załatwiać się na dworze, a zostawiony sam w mieszkaniu (obecnie mieszka w bloku) nie hałasuje i nie brudzi. Uwielbia zabawki ale, jak to młody psiak, czasem bawi się czymś, co jego zabawką nie jest 😉

Ursus jest psem niemalże idealnym, o wspaniałym charakterze, dużej energii i poczuciu humoru 😉 Będzie wymarzonym przyjacielem dla całej rodziny. Może zamieszkać z innym psem i istnieje opcja, że dogadałby się z kotem.

Ursus przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Nie możesz adoptować?

Wpisz kwotę
Kategoria Adoptowane
Top