Teraz możesz ubezpieczyć swojego psa z Generali!

15 gru 22

Z ciekawością zapoznaliśmy się z nową, i pierwszą taką na rynku, ofertą Generali dedykowaną dla opiekunów psów, bo jako fundacja posiadająca pod swoją opieką ponad 50 psiaków, od wielu miesięcy obserwujemy znaczny wzrost kosztów usług weterynaryjnych.

Zwierzęta, tak jak ludzie chorują i ulegają nieszczęśliwym wypadkom. Nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć, kiedy się to wydarzy, a nieplanowane koszty bywają przytłaczające.

Firma Generali wyszła na przeciw opiekunom psów i dodała do swojej oferty ubezpieczenie zdrowotne dla czterołapych.

W ofercie znajdziecie także ubezpieczenie od uszkodzenia mienia☝️ Wszyscy wiemy, że nie jednemu psu zdarzyło się wygryźć dziurę w nowych spodniach nielubianego sąsiada😃

System ubezpieczeniowy, opierający się na wpłacaniu co miesięcznej składki funkcjonuje od wielu lat w wielu miejscach na świecie.
Mamy nadzieję że przyjmie się także w Polsce, tak aby każdy pies, bez względu na zasób „skarpety” swojego opiekuna mógł skorzystać z leczenia na najwyższym poziomie!

Dlaczego warto ubezpieczyć swojego psa?

• Zapewnisz sobie nawet 50 000 zł na walkę o zdrowie swojego psa, niezależnie czy pogorszyło się z powodu choroby czy nieszczęśliwego wypadku
  • Wypłacimy odszkodowanie osobie, której Twój pies wyrządził szkodę np. zniszczył płot chcąc odwiedzić sąsiada czy wpadając pod koła roweru spowodował wypadek i uszkodził rower. Dzięki temu Ty nie będziesz musiał pokrywać tych kosztów z własnej kieszeni
  • Jeżeli stracisz swojego psa wskutek nieszczęśliwego wypadku lub choroby, wypłacimy Ci kwotę w wysokości wybranej przy zawieraniu ubezpieczenia
  • W prosty i przystępny sposób zgłoś szkodę z ubezpieczenia psa online

Dziękujemy firmie Generali za wsparcie finansowe naszej fundacji i zachęcamy do zapoznania się z ofertą.