Takiego okrucieństwa nie widzieliśmy…

11 paź 23

Pilne!

Piekło istnieje, a urządza je człowiek na ziemi. Będąc patologią, chorym psychicznie, skrajnie uzależnionym – możesz mieć psa. Bycie niezdolnym do jakiegokolwiek radzenia sobie w życiu nie wystarczy, żeby uchronić zwierzę przed oprawca. Potrzebny jest wyrok sądu o zakazie posiadania zwierząt, ale egzekwowanie go to też inna sprawa.

Zwierzęta nie są w stanie obronić się przed ludźmi. Prawo ich nie chroni. Wygraliśmy w sądzie wiele razy, ale nigdy nawiązka nie była wystarczająca nawet na podstawowe badania skatowanego zwierzęcia, nie wspominając o całości leczenia i rekonwalescencji.

Dzisiaj interweniowaliśmy w okolicach Garwolina.
Nie mogliśmy uwierzyć w to, co widzimy. Konieczna była asysta Policji, bo zachodziło podejrzenie, że ludzie – mimo krytycznego stanu psiaka – łatwo go nie oddadzą.

Poszło sprawnie. Wielkie ukłony dla asystującej nam Policji.

Pies na sygnale trafił do podwarszawskiej kliniki weterynaryjnej, gdzie walczy o życie.

Wesprzyj ratowanie Bułki!

Płatność zabezpieczona certyfikatem SSL

Tytułem: BUŁKA

Przelew krajowy
83116022020000000510523017

Przelew zagraniczny
IBAN: PL 83116022020000000510523017
SWIFT: BIGBPLPW

Przelew na telefon

Przekaż 1,5%

Historia Bułki:

Środa, 11.10

Dzisiaj interweniowaliśmy w okolicach Garwolina.

Poszło sprawnie. Wielkie ukłony dla asystującej nam Policji.