Tak długo jak jesteśmy ludźmi, będziemy się mylić.

18 lip 14

Kochani! Niestety muszę się przyznać kolejny raz zaufałam za szybko. Zaufałam bo były już tam nasze psy i nie było wcześniej takiej sytuacji i nie mieliśmy zastrzeżeń.
1. Czaki – złe metody pracy z psem + podejrzenie nużycy.
2. Seth – niedopilnowanie i mimo obietnic pies po kastracji nie był u weterynarza – czyli nie zdjęte szwy = zapalenie moszny. Dodatkowo problemy skórne bez kontroli leczenia przez lekarza weterynarii. Zmieniłam im natychmiast miejsce pobytu. Seth pojechał do innego hoteliku, a Czakiego czeka socjalizacja i praca z behawiorystą za ponad 600 zł miesięcznie.
Przyjechała też do nas Lexie – ogromne problemy z uszami, wychudzenie – diagnostyka trwa. Po kolei wykluczamy kolejne schorzenia. Też musimy jej znaleźć miejsce.
Koszty opieki behawiorystycznej i weterynaryjnej znów nas za chwilę przerosną. Oby nie kosztem innych psów w Fundacji. Dlatego proszę o pomoc dla ponad 40 psów w Fundacji. / Ola

ul. Gwiaździsta 15a/257
Bank BGŻ 89 2030 0045 1110 0000 0373 2130