Snowy

5 sty 16
0
0

Piękny, duży, smukły, na cudownie długich łapkach. SNOWY – wspaniały i szybki, niczym Struś Pędziwiatr 3 letni koleś o wielkich możliwościach!
Niezwykły z niego chłopak. Charakterny, pocieszny, bystry. Potrzebuje ogromnej dawki ruchu, ALE UWAGA – nie gania bez celu z wywieszonym ozorkiem. O nie! Snowy to super koleś, który przy mądrym opiekunie potrafi skierować swoją energię na właściwe tory!
Ten pies to urodzony sportowiec! Umie współpracować, reaguje na komendy, jest niezwykle wytrzymały. Prawdziwy talent! Canicross? Proszę bardzo! Koleżka pięknie dostosowuje tempo do człowieka i odbiera wszystkie, dawane mu sygnały. Bomba, co?
Człowiek z odpowiednim podejściem, który pokocha go mądrą miłością wydobędzie z niego ten skarb! Bo czterołap ma potencjał! Pięknie chodzi na smyczy, jest ciekawski, radosny. Kocha ludzi i lgnie do nich ze wszystkich sił.
I potrzebuje pana, przewodnika i trenera w jednym. Takiego, który umiałby sprawić, by Snowy trenował, wziąłby go w karby i pozwolił dać upust rozsadzającej psa energii. Bo słodziak kocha tę robotę i wie, jak zachwycić każdego, kto będzie na niego patrzył lub z nim pracował! Wspólne treningi będą przyjemnością, zabawą i cudownym czasem zarówno dla ludzia, jak i dla psiaka!A jeśli się już wybiegacie Snowy będzie zadowolony z wycieczki samochodem.Uwielbia auta i ma na ich punkcie fioła.
Bez dwóch zdań. Snowy to materiał na gwiazdę. Sportu, kochającego domu, szczęśliwego życia. Pokochaj go, zaproś do wspólnych biegów, a on odwdzięczy Ci się uległością, wiernością… i sukcesami, jakie może osiągnąć tylko tandem: cudowny człowiek – wspaniały pies!
Przebywa w okolicach Makowa Mazowieckiego.Wykastrowany,zaszczeoiony i odrobaczony.
Kontakt w sprawie adopcji:

[email protected]

600-755-573

Kategoria Adoptowane
Top