Słoik

2 lis 15
0
0

Bajeczny czarnuszek, rozbrykany, pogodny brunet każdą porą Oto Słoik – roczny ciapuch w typie owczarka niemieckiego. Tak pogodnego gościa spotyka się rzadko. Fika, bawi się, garnie do człowieka. Z rozkoszą pakuje się na kolana, wciska pod pachę, upomina o pieszczoty bezceremonialnie wykorzystując do tego całą swoją masę. A ta jaka jest – każdy widzi, podobnie jak to, że Słoik to wyjątkowo piękny pies. Ach te ciemne oczy i błyszcząca, niemal granatowa sierść, miejscami poprzetykana wstawkami elegancika.

Słoik może mieszkać w gospodarstwie agroturystycznym lub spędzac czas z kimś kto ma konie, uwielbia je i doskonale spożytkowuje przy nich swoją energię. Ważne, że Słoik musi się wybiegac, niewybiegany jest niespokojny i niezadowolony 😉

Koleżka ma ciekawą historię. Dołączył do spaceru naszych psiaków w lesie i wrócił za Magdą do domu. Była to końcówka wakacji..ostatni wyjazd a dla psa nie było miejsca? Nie wiemy, pomimo poszukiwania właściciela pies nadal u nas. Albo specjalnie się go ktoś pozbył albo skorzystał że pies sobie poszedł. I niech żałuje! Bo stracił wiele! Słoik jest nieziemski! Mądry, cudaczny, zabawny. Swoim młodzieńczym wdziękiem potrafi doprowadzić do szczerego rechotu i wzruszenia. Energiczny, sympatyczny i… samotny. Podaruj mu dom i pozwól, żeby ten niezwykły czterołap niósł Ci radość i stał się Twoim przyjacielem. Dom, którego nie straci, dom na stałe – zdobyć taki to największe marzenie słodkiego Słoika.

Kategoria Adoptowane
Top