Sawa

10 czerwiec
0
1

Gotowa do adopcji

Sawa to ok. 2-3-letnia sunia średniej wielkości, która trafiła pod nasza opiekę jako straszliwie zaniedbany dzikusek, który bał się wszystkiego i wszystkich. Od tego czasu zrobiła gigantyczne postępy i teraz jest przeuroczym, kochanym pieskiem.

Sawa nadal potrzebuje czasu, żeby zaufać człowiekowi. Kiedy już kogoś zna i lubi, chętnie mu towarzyszy, poprosi o pieszczoty albo pójdzie na dłuuuugi spacer. Przyszły opiekun musi jednak mieć świadomość, że zdobycie jej uczucia to proces, który będzie wymagał pracy i budowania relacji. Ta praca na pewno się opłaci, bo Sawa to inteligentny, bystry pies, bardzo wrażliwy i empatyczny.

Sunia uwielbia inne psy, bardzo pomagają się jej otwierać i rozwijać. Z wielką przyjemnością się z nimi bawi. Byłoby idealnie, gdyby trafiła do domu, w którym już jest miły, stabilny pies, od którego mogłaby się uczyć i go naśladować. Dzięki kontaktom z innymi psami na przykład zaczęła się bawić – przy mądrym bracie albo siostrze osiągnie jeszcze więcej!

Sawa w domu zachowuje się perfekcyjnie, nie niszczy i nie brudzi, grzecznie zostaje sama. Nie jest kłopotliwą współlokatorką, raczej zajmuje się sobą, jest też pieskiem dość spokojnym i nie narzucającym się swoją obecnością.

Ładnie jeździ samochodem.

Nie nadaje się do domu z dziećmi, bo nagłe ruchy i hałasy bardzo ją stresują. Może zamieszkać w domu z mądrymi nastolatkami.

Uwielbia spacery, byle w spokojnej okolicy. Wtedy chętnie biega i eksploruje otoczenie. Z miastem sobie radzi, ale jednak ją ono przytłacza. Dużo lepiej odnajdzie się na przedmieściach albo na wsi, w miejscu, gdzie jest więcej zieleni, a mniej ruchu ulicznego. Fajnie by było, gdyby znalazła domek z ogródkiem, bo bardzo lubi leżeć na trawie i rozkoszować się ciepłem słońca.

Podsumowując, szukamy dla Sawy domu w spokojnej okolicy, z psim towarzyszem, chętnie z ogrodem. Kto zaadoptuje Sawę, zyska wspaniałą, delikatną i subtelną przyjaciółkę na całe życie!

Przyszły opiekun powinien się liczyć z kilkoma spotkaniami zapoznawczymi, aby Sawa mogła go poznać i nawiązać z nim więź przed ostateczną przeprowadzką.

Sawa przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Nie możesz adoptować?

Wpisz dowolną kwotę
Kategoria Adoptuj
Top