Roxy

11 sty 16
0
0

Łaciaty cud na czterech łapkach! Malusia, 4-miesięczna ślicznota o wielkiej sile rażenia. Kto na nią spojrzy, rozpłynie się w fali słodyczy roztaczaną przez tę dziewczynkę! Puchata kuleczka, która wie jak ukraść Ci serce.
Charakterna z niej psia. Bystra, inteligentna, nie daje sobie w kaszę dmuchać. Nie boi się wyrażać własnych opinii, zwykle wobec dorosłego Hasiora, z którym mieszka Emotikon wink. Uwalić mu się na grzbiecie? Ooch, to takie fajne!
Jak to szczeniak – smakuje w rzeczach do wydziamgania! Pluszowe potworki załatwia niezwykle skutecznie! Waleczna z niej sunieczka! A co!
Szybko się uczy. Umie już siadać na komendę, chodzić po schodach, kojarzyć sygnały z tym, co nastąpi później. Dźwięk wyjmowanej z szafki miseczki? Mniam! Będzie jedzonko!!
Kocha ludzi. Obłędnie, bezbłędnie i uparcie. Zaczepia ich, kiedy to tylko możliwe! Poznała już przyjemność płynącą z mizianka i korzysta z tej wiedzy z godnym podziwu uporem. Kanapowo – fotelowa z niej panna. Lubi ciepełko i chętnie zażywa go na miękkich meblach i przy grzejniku.
Ciekawska z niej lalunia. Wszystko musi mieć na oku. Niczym detektyw zagląda do wszystkich zakamarków. Gdzie człek, tam i ona. Kiedy zamyka się przed nią drzwi – włącza sygnał alarmowy. W głowie się jej nie mieści, że nie pozwala jej się oglądać tego, co się dzieje. Noo i uwielbia stać na czatach. Przez balkonową szybę ogląda świat. Pewnie niedługo stworzy teorię wszystkiego Emotikon wink.
Ech ta Roxy. Słodka, kochana, pocieszna, mądra. Wyrośnie najwyżej na średniego psiaka. Ale z pewnością swojego człowieka pokocha na zabój!

Kategoria Adoptowane
Top