Ramen, Adi, Sproket, Fiona i Daryl adoptowani!

20 gru 19
0
0

To był dobry czas 🙂 Szybko do nas przyszli i szybko zniknęli. Adi i Fiona to szczeniaki, mamy nadzieję, że dzieciaki będą już zawsze mieli w swoim życiu ciepło i miłość.

Ramen był znaleziony przez naszą wolontariuszkę w lesie i nie dało się go nie kochać. Maleńki, spragniony miłości terierek, który uwielbiał się przytulać, z miejsca podbijał każde serce.

Daryl i Sproket mieli najciężej. Daryl musiał mieć amputowaną łapkę, bo nie miał w niej w ogóle czucia. Miał dużo szczęścia, bo pojechał do nowego domu prosto z kliniki.

Sproket natomiast „w poprzednim życiu” miał wypadek samochodowy, a jego „opiekunka| oświadczyła, że kundla leczyć nie będzie. Zajęliśmy się maluchem, przeprowadziliśmy operację – w łapkę trzeba było wsadzić dwa gwoździe, chłopak ponad miesiąc musiał siedzieć w klatce przy minimalnej ilości ruchu. Dla energicznego, kochającego ludzi, młodego pieska był to bardzo trudny okres. Na szczęście dzięki wspaniałemu domowi tymczasowemu u naszej wspaniałej Ani przeszedł go w miarę bezboleśnie. I teraz ma już własny dom – z dziećmi, które uwielbia, z ogrodem do biegania i z przyjaciółmi w postaci kotów 😉

Łapa, psiaki, powodzenia!

Kategoria Aktualności
Top