Przerwa świąteczna

20 gru 19
0
0

Kochani, Boże Narodzenie to szczególny okres. I chociaż dla wielu z nas jest Święta są radosnym, wypełnionym miłością czasem, spędzanym z rodziną, to dla wielu zwierząt oznaczają tragedię. Mimo corocznych apeli i tłumaczeń, psiaki nadal są wyadoptowywane „na prezent”, „dla dziecka”, „pod choinkę”. Część z nich być może zostanie. A część po pół roku wyląduje na ulicy, bo okazuje się, że prezent szczeka, brudzi, trzeba go wyprowadzać niezależnie od pogody, choruje i kosztuje…

Od 22 grudnia do 6 stycznia NIE WYDAJEMY PSÓW DO ADOPCJI.

Wybaczcie nam też, jeśli dłużej niż zwykle zajmie nam odpowiedź na Wasze wiadomości, maile czy telefony. My też musimy złapać oddech, odpocząć, pobyć z rodziną – tą dwunożną i czworonożną – żeby w 2020 roku dalej skutecznie walczyć o szczęście zwierząt, które zawiódł człowiek.

Z całego serca życzymy Wam zdrowych, pogodnych, ciepłych Świąt Bożego Narodzenia, miłości, uśmiechu i przyjaźni. Życzymy, żeby byli przy Was ci, których kochacie – dwunożni i czworonożni; jeśli już nie ma ich na tym świecie, życzymy, żebyście poczuli ich obecność i opiekę nad Wami. Życzymy, żebyście przełamując się opłatkiem pamiętali, że dobro jest możliwe, jest w nas i tylko od nas zależy, czy damy mu ujście.

Wszystkiego dobrego!

Kategoria Aktualności
Top