Pomóż i wygraj kolację z Natalią Kukulską

12 wrz 22

Jest 12 września – a to oznacza, że rusza długo wyczekiwany konkurs, którego beneficjentem jest Fundacja Zwierzęca Polana.

Dzięki wielkiemu sercu Natalii, zaangażowaniu partnerów MTV oraz Blik każdy z Was może skorzystać z niepowtarzalnej szansy na wygranie kolacji z Natalia Kukulską.

Zasady konkursu:

1. Wyślij Przelew na telefon BLIK do fundacji “Zwierzęca Polana” na numer 721 225 111, aby pomóc zwierzakom. Więcej informacji o fundacji znajdziesz tutaj.

2. Odpowiedz na pytanie “Dlaczego warto według Ciebie czynić dobro?”.

3. Wypełnij formularz osobowy, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować w przypadku wygranej. Twoje dane usuniemy po zakończeniu konkursu.

4. Czekaj na wyniki. Sposród wszystkich zgłoszeń jury konkursu wybierze najbardziej kreatywne uzasadnienia i nagrodzi ich autorów zaproszeniami na wspólną kolację z Natalią Kukulską!

Szczegóły konkursu znajdziesz tutaj.

No to miłej zabawy i wielkie dzięki za każdą złotówkę wsparcia!