Pojechaliśmy z interwencją, a na miejscu okazało się…

31 paź 17

…że POMAGAMY DOBREMU CZŁOWIEKOWI!

O panu i jego psach dowiedzieliśmy się od dzielnicowego z Kolna, poprosił nas o pomoc, ponieważ otrzymał zgłoszenie o schizofreniku i jego psach. W asyście policji pojechaliśmy na miejsce, zaniepokojeni tym co możemy zastać na miejscu. Całość koordynowała siostra „chorego”. Okazało się, że człowiek i jego psy zostali wyrzuceni przez rodzinę do nie ogrzewanej obory, reszta „rodziny” mieszka obok w pięknym domu. Pan dba o psy bardziej niż o siebie i prawdopodobnie karmi je lepiej niż siebie. Co więcej nie jest chory a na tyle świadomy, że 2 sunie są wysterylizowane. Pan się zapędził, miał dobre serce i przygarniał wywalane w okolicy psy ale już nie daje rady, psów jest 9, pan prosi o pomoc dla 5 dużych.
Typ owczarka, 2 w typie huski, 2 większe kundle.

Cel wydarzenia? Mamy karmę dla psów, znajdziemy też chipy i środki na kleszcze, ale w naszej sytuacji finansowej na wszystko inne musimy zebrać pieniądze. Nie mamy też miejsca dla psów, oba współpracujące z nami hotele są zapchane zupełnie.
Prosimy o pomoc finansową na sterylizację 3 suki, kastrację 2 psów, szczepienia wszystkich na wściekliznę i odrobaczanie.
Prosimy o dary dla pana: jedzenie: puszki, produkty łatwe do przechowywania typu kasze i makarony, odzież (rozmiar dowiemy się).
Bardzo prosimy o pomoc, mamy na utrzymaniu 100 zwierząt, budowę azylu. Bez wsparcia finansowego pan zostanie bez pomocy.
Proszę też o udostępnianie wydarzenia i pomoc dla psów w znalezieniu domów!

ul. Umińskiego 16/41

Bank BGŻ:
89 2030 0045 1110 0000 0373 2130
PayPal: [email protected]

paypal [email protected]

Zapraszamy też do udziału w naszym wydarzeniu.