Podaruj 1% podatku!

12 kw. 17

Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.

Fundacja Zwierzęca Polana jest organizacją pożytku publicznego od ponad 4 lat. Zajmujemy się szeroko pojętą pomocą zwierzętom. Mimo skromnych środków, znaleźliśmy domy dla około 750 bezpańskich psów. Interweniujemy w stanach zagrożenia życia. Pomagamy zwierzętom porzuconym, chorym, ofiarom przemocy.

Stale pod opieką Polany przebywa około 70 psów oraz kilkanaście koni. Opoką Fundacji są wolontariusze. Korzystamy z sieci wspaniałych domów tymczasowych.

Teraz dla naszych podopiecznych tworzymy azyl, miejsce, w którym psy, te starsze, chore, zapomniane, poznają prawdziwy dom. Będzie to również oaza dla naszych ocalonych koni, które, zgodnie ze swoją naturą, będą żyć szczęśliwe i wolne, jedząc pyszną trawę na zielonych pastwiskach.  Będzie to jednocześnie miejsce edukacji, gdzie będziemy uwrażliwiać dorosłych i dzieci. Pokazywać, że człowiek może żyć w harmonii z naturą. Nie krzywdząc, nie wykorzystując, tylko czerpiąc obustronną radość z obcowania z ocaleńcami.

Jak pomóc?

Przekazanie 1% jest łatwe i całkowicie bezpłatne. W zeznaniu podatkowym PIT, w rubryce „Wniosek  przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego” należy wpisać numer

Więcej informacji: https://www.fundacjazwierzecapolana.org/przekaz-1-procent/