Plaster

23 lip 21
0
0

Adoptowany

Plaster jest malutki (ok 10 kg) i ma ok. 5 lat. To bardzo miły, elastyczny psiak, który z łatwością przystosowuje się do trybu życia opiekuna. Chcesz iść na dłuższy spacer – świetnie, Plaster już czeka przy drzwiach! Wolisz spędzić leniwy dzień na kanapie – Plaster chętnie ci potowarzyszy.

Chętnie spędza czas z ludźmi, których zna. Nie jest natrętny, ale lubi się przytulać i być głaskany. W kontaktach z obcymi jest ostrożny, ale ciekawski. Nie ma w nim żadnej agresji, nawet kiedy się boi.

Bardzo lubi inne psy, podpatruje je i uczy się od nich różnych zachowań, a z tymi, które zna, chętnie się bawi. W stosunku do psów spotkanych na spacerze jest uprzejmy, ale nie narzuca się z kontaktem.

Grzecznie chodzi na smyczy, a na spacerach bardzo lubi węszyć. Jego słabą stroną są smakołyki – wciąż pracujemy nad tym, żeby pojął, że to, co leży na stole, nie należy do niego…

Byłoby fajnie, jakby trafił do domu z innym miłym psem, ale nie jest to warunek konieczny. Do roli jedynaka też się powinien przyzwyczaić.

To spokojny, bardzo miły piesek, który odda całe swoje serduszko cierpliwemu, czułemu opiekunowi. Nic, tylko kochać!

Plaster przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Nie możesz adoptować?

Wpisz dowolną kwotę
Kategoria Adoptowane
Top