Owczarek Bartek do adopcji

20 wrz 16
0
0

Bartek

Jestem Bartek. Owczarek Bartek – ten agent z powodzeniem mógłby się tak przedstawiać. Przystojny, dobrze zbudowany, dostojny. Klasa sama w sobie. Ma 8 lat i jest prawdziwą psią osobowością.

Mądry, ułożony, opanowany. Nie interesuje go pusty szpan ani świrowanie. Jak przystało na przedstawiciela swojej rasy jest silny, stanowczy i bardzo żywotny. Obdarzony nieprzeciętną inteligencją i charakterem. Pewny siebie, odważny. Nie daje się szybko wyprowadzić z równowagi.

Chętny do nauki i pracy z człowiekiem. Z kontaktu z nim czerpie nieopisaną radość. Cóż, pracuś z niego! Nie dla niego bezczynne polegiwanie. On musi pilnować, strzec i wykonywać polecenia ukochanego właściciela. A tak się składa, że Bartek większym respektem obdarza mężczyzn i to raczej pana, a nie panią obierze sobie za przewodnika stada.

Wierny w miłości. Jak kocha, to całym sercem. Swoje uczucia okazuje w praktyce. Mizianie? Owszem, ale bez przesady! Nie będziemy się przecież mazać ;).

Ach ten Bartek! Prawdziwy z niego Facet! Nie ma to tamto! Dlatego szuka domu odpowiedzialnego, w którym czułość wobec psa będzie szła w parze z odpowiedzialnym prowadzeniem. Bartuś to twardziel, nie kanapowiec. Najlepiej czuje się nie w domowych pieleszach, a w kojcu. Ten jednak musi być odpowiednio przygotowany, bo takiego agenta trzeba przyjąć z klasą. Wydamy go więc tylko do bardzo dobrych warunków zewnętrznych.

Kategoria Adoptowane
Top