Adoptowana

Misia jest przemiłą, ok 10-letnią sunią, troszkę w typie molosa. Jest duża, silna i może robić groźne wrażenie, ale prawda jest taka, że nie ma w sobie nawet kropli agresji. To łagodna, uległa dziewczynka, która jest zachwycona głaskami i przytulasami. Nie ma też problemu z innymi psami, z którymi bardzo lubi się zapoznawać. Na smyczy niestety ciągnie – to będzie wymagać pracy ze strony opiekuna. Najlepiej odnajdzie się w domu z ogrodem. Pamiętajmy jednak, że nawet mając do dyspozycji ogród pies wymaga regularnych spacerów i zainteresowania ze strony opiekuna.
Misia nie zostanie wydana do kojca ani jako „pies stróżujący”. Chcemy znaleźć dom, na jaki zasługuje, w którym będzie kochanym i rozpieszczanym członkiem rodziny.