Migotka

20 mar 14

Nazywam się Migotka, Panna Migotka. Ale nie mieszkam w Dolinie Muminków. Ostatnio mieszkałam w zimnym schronisku, które wcale nie robiło dobrze na moje piękne dłuższe futerko. Dlatego postanowiłam działać i wykorzystać swój nieodparty urok osobisty. Jak tylko zjawił się ktoś z Fundacji zażądałam natychmiastowego zabrania mnie z tego okropnego miejsca. Bądźmy szczerzy, choć osoba ta twierdziła że nie lubi kotów to nikt mi się nie może oprzeć. Wtuliłam się najmocniej jak potrafiłam i tak trafiłam do Fundacji. Mam ok. 2 lat i podobnie jak bohaterka książek, jestem szczera i zawsze uśmiechnięta. Uwielbiam kwiatki i błyskotki. Prawdziwa ze mnie mała dama i uczę się poruszać z niezwykłą gracją jak przystało pięknej, gibkiej kotce. Nie przepadam za innymi kotami, wszak konkurencja nie może przyćmić mojej urody, dlatego pragnę pozostać jedynakiem. Niestety jestem niepoprawną romantyczką, która marzy o idealnym księciu na białym rumaku. Ale życie to nie bajka, więc zadowolę się małym kochającym domkiem, a rumaka zamienię na miseczkę pełną smakołyków. Jestem bardzo wdzięczna i potrzebuje wiernego mi adoratora, którego obdaruję nieskończoną ilością moich pocałunków. A więc, gdzie jesteś mój książę? Czekam i czekam tu na Ciebie. A chcę żeby ktoś napisał wreszcie ostatni rozdział w mojej książce zatytułowany „ i żyli długo i szczęśliwie”.
Chcę adoptować

Wejdź na wydarzenie FB