Mapet

18 paź 21
0
0

Adoptowany

Mapet jest ok. 4-miesięcznym wesołym i towarzyskim psim dzieckiem. Ma w sobie niesamowitą radość życia – z każdym się chce zaprzyjaźnić i jest przekonany, że każdy człowiek to najlepszy kumpel! Na widok ludzi na ulicy wesoło merda ogonkiem i zawsze jest gotów zawrzeć nową znajomość.

Cały świat jest dla niego fantastycznym miejscem; ogromnie lubi spacery i pięknie chodzi na smyczy. Przepada też za zabawkami oraz jedzonkiem.

Widać, że to mądry gość, z którego ktoś będzie miał ogromną pociechę. W tej chwili pięknie zostaje sam w domu i doskonali naukę czystości.

W stosunku do psów swojej wielkości Mapet jest bardzo przyjazny, chociaż odrobinę natarczywy – bardzo chce się z nimi bawić i nie do końca wie, czemu ktoś mu takiej przyjemności odmawia… Psów większych od siebie trochę się obawia i zdarza mu się je oszczekać.

Na pewno łatwo mu okręcić sobie człowieka wokół ogonka, dlatego opiekun Mapeta powinien być czuły, troskliwy, ale też uważny, cierpliwy i konsekwentny. Fajnie byłoby gdyby w nowym domu miał psie towarzystwo, albo gdyby opiekunowie mieli znajomych z przyjaznymi psiakami.

Mapet zapowiada się raczej na większego psiaka. Przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

[/vc_row]

Nie możesz adoptować?

Wpisz dowolną kwotę
Kategoria Adoptowane
Top