Malinka

30 sie 21
0
11

Gotowa do adopcji

Malinka to ok. 3-letnia terrierowata suczka średnich rozmiarów. Jest energiczna, ciekawska i bardzo towarzyska. Ma serduszko pełne miłości: do ludzi (kocha człowieka, chociaż do obcych podchodzi z pewnym dystansem. Natomiast jak się przełamie, to z rozkoszą oddaje się pieszczotom, uwielbia głaskanie i przytulanie) i do innych piesków, z którymi bardzo lubi się bawić.
Widać, że jej dawne życie było nieciekawe i zostawiło po sobie trochę śladów: Malince zdarza się czegoś wystraszyć (być może była bita, bo boi się nagłych ruchów rękami), ale z dnia na dzień jest coraz śmielsza! Kiedy polubi człowieka, zaczyna mu ufać i wtedy bardzo jej zależy, żeby zaskarbić sobie jego uwagę i aprobatę. Bardzo chce, żeby wszystko było dobrze, a opiekun był z niej zadowolony.
Bardzo chętnie chodzi na spacery i chociaż lubi inne pieski, to te nowe potrafi obszczekać – wynika to jednak ze strachu, a nie z agresji. Coraz łatwiej odwrócić jej uwagę smacznym kąskiem! Niezły z niej zresztą łakomczuch, co bardzo ułatwia uczenie jej nowych rzeczy – za dobry smaczek jest gotowa na wiele.
W domu jest bardzo grzeczna, spokojnie zostaje sama, nie brudzi i nie niszczy.
Przed adopcją zostanie poddana zabiegowi kastracji.

Malinka przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Nie możesz adoptować?

Wpisz dowolną kwotę
Kategoria Adoptowane
Top