Loteria „Wygrywaj i pomagaj z Milką” – pomożesz naszym zwierzętom?

16 wrz 20

Weź udział w loterii!

Pomóż zwierzętom, delektuj się słodyczami i wgrywaj nagrody

Trwa wyjątkowa loteria – Wygrywaj i Pomagaj z Milką. Kupując produkty Milka w czasie akcji, możesz nie tylko wygrać nagrodę pieniężną dla siebie, ale też pomóc naszym podopiecznym!

Codziennie w loterii można wygrać 5000 zł oraz nagrodę główną w wysokości 100 000 zł. To jednak nie koniec! Milka wspiera w ramach akcji trzy organizacje charytatywne. Jesteśmy jedną z nich – jedyną, która koncentruje się na pomocy zwierzętom!

Milka przekaże organizacjom 400 000 zł wedle liczby oddanych głosów, dlatego każdy Wasz głos na Fundację Zwierzęca Polana jest niezwykle ważny!

Jak wziąć udział w loterii? Wystarczy, że kupisz dowolny produkt Milka* od 1 września do 31 października i zarejestrujesz paragon/fakturę imienną na stronie https://pomagajzmilka.pl/.

Potem zostaje już tylko wybranie organizacji, którą chcesz wesprzeć. Jeśli chcesz pomóc zwierzętom, wybierz Fundację Zwierzęca Polana!

Co ważne – każdy paragon można zarejestrować, więc w loterii możesz wziąć udział zawsze przy każdym kolejnym zakupie.

Pomożesz?

*Za wyjątkiem wybranych produktów marki Milka, takich jak: lody, serki, jogurty oraz Mleczna Kanapka.