Lola

30 sie 21
0
1

Adoptowana

Lola ma ok. 4 lata i jest niesamowicie pogodną suczką w typie amstaffa. Jak przystało na przedstawicielkę tej rasy, ma mnóstwo energii i wszędzie jej pełno. Uwielbia aktywne spędzanie czasu i zabawę – szczególnie w przeciąganie i szarpanie, ale lubi też aportować. Trzeba się jednak liczyć z tym, że jej zabawki nie mają co liczyć na długie życie…

Lola jest cudownie przyjaznym psem, wszystkich ludzi wita machaniem ogona. Jest łagodna, radosna i czuła. Szczególnie kocha mężczyzn, ale konsekwentna kobieta też może liczyć na jej miłość i wierność. Bardzo zależy jej na aprobacie opiekuna, jest więc karna i posłuszna.

Dobrze dogaduje się z łagodnymi, uległymi psami. Uwielbia też koty!

W domu zachowuje się bardzo grzecznie, nie niszczy, nie hałasuje i nie brudzi. Bardzo lubi chodzić na spacery i zwykle pięknie chodzi na smyczy, ale kiedy coś ją zainteresuje (zwykle inny pies) zdarza jej się pociągnąć. Jak przystało na psa w typie ttb, ma dużo sił, więc ważne, żeby jej opiekun był w stanie ją utrzymać na smyczy w takim przypadku… Kocha wycieczki i wodę.

Lola to pies dla aktywnych ludzi, najlepiej z doświadczeniem z psami w typie ttb, którzy wiedzą, że to wspaniałe, inteligentne i bardzo przyjazne zwierzęta, rozpierane przez energię, którą należy spożytkować w mądry sposób – przez odpowiednie szkolenie pozytywnymi metodami, długie, ciekawe spacery i wspólne zabawy (przede wszystkim intelektualne). Najlepiej by było, aby zamieszkała w domu z ogrodem.

Lola przebywa w domu tymczasowym w Wyszkowie.

Nie możesz adoptować?

Wpisz dowolną kwotę
Kategoria Adoptowane
Top