Konto: 89203000451110000003732130

Kolejna ofiara pseudo-hodowli na Polanie

26 Lip
Czwartek, 26 lipca

Po piekle, jakie zgotował jej człowiek, Dalia odkrywa, że życie może być piękne. Bezpieczeństwo domu tymczasowego wiele zmieniło. Po usunięciu listwy mlecznej okazało się, że jej ciało toczy nowotwór. Konieczna była kolejna mastektomia. Dalia jest już po operacji i ma się dobrze. Trzymajcie kciuki za tę wspaniałą psinę! Niech w końcu będzie szczęśliwa! Będziemy też wdzięczni za pomoc w opłaceniu jej leczenia.

Wesprzyj leczenie Dalii

Wpisz kwotę

Ile czasu spędziła w piekle? Ile szczeniąt wydała na świat? Dalia – starsza sunia trafiła do nas zmęczona podłym życiem. Słaba, zrezygnowana, chora. Podejrzenie ropomacicza, koszmarna infekcja uszu, nienaturalnie wyciągnięte sutki i guzy na listwach mlecznych. Oto co dostała za służbę człowiekowi.
Badania, antybiotykoterapia – to na początek. Teraz przeszła sterylizację i mastektomię chorobowo zmienionej lewej listwy mlecznej. Za miesiąc planowany jest zabieg usunięcia listwy prawej. Tyle bólu. Tyle cierpienia. Pomóż nam opłacić leczenie Dalii. Pomóż otworzyć jej drogę do nowego życia.

Rozpoczęliśmy walkę o jej zdrowie. Bardzo prosimy o wsparcie dla suni!

Kategoria Aktualności