Kinderek

4 paź 21
1
3

Adoptowany

Nie Kinder, ale właśnie Kinderek – tylko to zdrobnienie oddaje jego słodycz i gabaryty! Ma ok. 2 lata, niewielkie rozmiary i najśliczniejszą mordkę na świecie!

Kinderkiem trudno się nie zachwycić i mało kto oprze się jego spojrzeniu – to psiak stworzony do głaskania i siedzenia na kolankach. Nie jest natarczywy, ale zawsze chętnie pozwoli się sobą zachwycać.

To pewny siebie chłopak – rezolutny, wesoły, pozbawiony kompleksów, pełen dobrego humoru, którym chętnie dzieli się z wszystkimi wokół! Uwielbia spacery i spotkania z innymi psami – z każdym się zakumpluje. Nawet psiaki nie są odporne na jego wielki urok osobisty…

Lubi zabawki, szarpaczki i maskotki, ale to raczej przelotne znajomości, bo lubi je też rozszarpywać i sprawdzać, co kryją w środku… Za to zupełnie nie niszczy rzeczy, które do niego nie należą!

Kinderek jest mieszczuchem pełną gębą – potrafi jeździć windą i autem, zostaje sam w domu bez problemów, jest grzeczny i stabilny.

Opiekun Kinderka powinien być zapalonym spacerowiczem, bo mimo że psiak leżeniem na kanapie nie wzgardzi, to jednak spacery sprawiają mu ogromną przyjemność.

Kinderek może stać się członkiem większej rodziny albo towarzyszem życia singla. To po prostu typ, który w każdej sytuacji się odnajdzie, a jego szklanka z wodą jest zawsze do połowy pełna!

Kinderek przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Nie możesz adoptować?

Wpisz dowolną kwotę
Kategoria Adoptowane
Top