Karmel

10 maj 21
1
0

Adoptowany

Karmel jest ok. 2-letnim czekoladowym cudaczkiem średniej wielkości. Swojego opiekuna uwielbia ponad wszystko i oddaje mu całe serce, ale trudna przeszłość ewidentnie nauczyła go, że obcym nie można ufać, więc na jego miłość trzeba sobie zasłużyć. Jest też trochę niespokojny w nowych sytuacjach, ale jako mądry psiak szybko się orientuje, że nie ma się czego bać!

Kiedy zaufa człowiekowi, przychodzi z wielką chęcią po głaskanie, szuka jego towarzystwa i bardzo się go pilnuje, jakby bał się, że jego obecność to tylko piękny sen…

W domu zachowuje czystość, nie niszczy, spokojnie zostaje sam. Pięknie jeździ samochodem. Grzeczny i kulturalny z niego chłopak!

Na spacerach, kiedy jest na smyczy, zdarza mu się z nerwów oszczekiwać inne psy i ludzi, ale łatwo odwrócić jego uwagę, więc jest tu pole do pracy. Za to w bezpośrednim kontakcie dogaduje się z większością psów, zaprasza do zabawy lub spokojnie stara się unikać kontaktu. Zdecydowanie woli suczki od samców, ale być może z miłym chłopakiem mógłby się dogadać. Gdyby Karmel miał zamieszkać z innym psem, na pewno konieczne byłoby wcześniejsze zapoznanie,

Osoba zainteresowana adopcją powinna się liczyć z kilkukrotnymi spotkaniami przedadopcyjnymi z psiakiem, aby Karmel mógł ją poznać i nawiązać z nią więź.

Karmel przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Nie możesz adoptować?

Wpisz dowolną kwotę
Kategoria Adoptowane
Top