Heda

8 cze 21
0
3

Adoptowana

Heda ma ok. 1 roku i jest uroczą, kochaną, bardzo łagodną suczką w typie labradora. Z początku jest odrobinę nieśmiała, ale szybko przywiązuje się do opiekuna, uwielbia przytulanki, głaskanki i wspólne leżenie na łóżku. Lubi się też bawić zabawkami i czasem wychodzi z niej psotnica 😉 Z reguły jednak jest spokojnym, wyważonym psem, który dobrze wie, kiedy jest pora na harce, a kiedy lepiej człowiekowi nie przeszkadzać i iść spać.

Na spacerach jest jeszcze trochę niepewna siebie, ale bardzo ciekawska. Łatwo uspokoić jej strach głaskaniem, łagodnym słowem albo pysznym przysmakiem. Z początku obawiała się miejskiego szumu i zamętu, ale jest coraz dzielniejsza i odważniejsza!

Z innymi psami w większości łapie dobry kontakt, a jeśli któryś nie przepadnie jej do gustu, nie prowokuje konfliktów i po prostu odchodzi. Nie lubi natomiast, kiedy jakiś pies zbliża się do jej miski.

Nie polecamy jej do domu z dziećmi, bo ich naturalna żywiołowość może być dla niej za trudna – to piesek, który ceni sobie swoją przestrzeń osobistą.

W domu jest grzeczna i karna, ładnie zostaje sama, w ogóle też nie brudzi.

Heda przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Nie możesz adoptować?

Wpisz dowolną kwotę
Kategoria Adoptowane
Top