Groot

25 paź 18
1
2

Adoptowany

Młodziutki, bo zaledwie 9-miesięczny psi dzieciak. Los obdarzył go nietypową urodą niedużego wilczka – jest smukły, długołapy, wielkouchy, po prostu cudny! Ale przecież wygląd to tylko część jego uroku. Charakter też ma nasz Groot do zakochania. Jest bardzo energiczny, rozbrykany, uwielbia się bawić. Po niezbyt wesołych pierwszych miesiącach życia dopiero odkrywa uroki bycia szczeniakiem i może się wydawać odrobinę dziecinny, ale bacznie obserwuje człowieka i grzecznie reaguje na komendy. Uwielbia czułości, przytulanie i głaskanie oraz nocne spanie w łóżku razem z człowiekiem 🙂

Ma wspaniały stosunek do innych psów, zachęca je wesoło do zabawy, ale schodzi im z drogi, jeśli nie wykazują nim zainteresowania. Chętnie zamieszka z innym młodym, stabilnym psem lub suczką. Nie znamy jego stosunku do kotów.
Groot jest psem dla osoby aktywnej, ceniącej sobie spędzanie czasu na świeżym powietrzu i pracę z psem. Będzie się świetnie czuł w domu z ogródkiem, ale i w bloku powinien się odnaleźć.
Jest w trakcie treningu czystości i nauki zostawania samemu w domu.
Piesek trafił do nas chory, niemal bez sierści. Wyzdrowiał, teraz pięknieje z dnia na dzień i z entuzjazmem czeka na własny dom i człowieka.

Mieszka w domu tymczasowym w Warszawie.

Nie możesz adoptować?

Wpisz dowolną kwotę
Kategoria Adoptowane
Top