Fiona

15 mar 21
1
1

Adoptowana

Fiona to ok. 2,5-roczna suczka w typie mikrolabradora na jamniczych nóżkach. Jest niesamowicie zapatrzona w swojego opiekuna, kocha go nade wszystko. Wobec obcych jest na początku zdystansowana i podejrzliwa, ale jeśli pozwoli się jej spokojnie zapoznać z nową osobą, to bardzo szybko jest w stanie obdarzyć ją miłością!
Uwielbia ruch i wspólne zabawy, kocha piłeczki, kijaszki i wszelkie inne gadżety. Jeśli zapewni się jej ciekawe spacery, to w domu spokojnie przesypia resztę dnia. Bez problemu zostaje sama i ładnie zachowuje czystość.
Wobec obcych psów jest raczej zdystansowana i chyba najlepiej czułaby się jako psia jedynaczka, skupiająca na sobie całą uwagę pańci lub pańcia.
Może zamieszkać z kotem, ale raczej z takim, który ma doświadczenie z psami – zdarza się jej kota pogonić, ale dla zabawy, bez krzty agresji, i łatwo przywołać ją do porządku.
Dopracowania będzie wymagało chodzenie na smyczy, Fionka czasem się zapomina i wtedy ciągnie. Trzeba też odrobinę uzbroić się w cierpliwość, bo życie w mieście to dla suni nowość – jeszcze uczy się, że tramwaje niekoniecznie wymagają obszczekiwania.
Fiona przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Nie możesz adoptować?

Wpisz dowolną kwotę
Kategoria Adoptowane
Top