Felek

18 paź 21
0
0

Adoptowany

Felek razem z mamusią został znaleziony w miejscu, gdzie takie pieski jak on raczej szczęśliwego końca nie znajdują. Dzięki pomocy zwierzolubów odnalazł drogę do Warszawy i właśnie rozpoczyna życie mieszczucha pełną gębą!

Felek ma ok. 5 miesięcy i waży 3 kg (patrząc na mamusię, duży nie urośnie, ale kto tam wie te kundelki?). Ma nie do końca wykształconą łapkę i brakuje mu ogonka, który stracił w paskudnych okolicznościach, ale nie ma pojęcia, że czegoś mu brakuje. Bryka, biega i łobuzuje!

Bardzo stara się być grzecznym szczeniaczkiem i utrzymywać czystość, ale jak to z maluchami bywa, będzie to wymagać dopracowania. Jak na razie nie wykazuje też dużych tendencji niszczycielskich (co oczywiście może się zmienić), lubi za to własne zabawki.

Bardzo lubi inne pieski i chętnie nawiązuje z nimi kontakt. Byłoby miło, gdyby w nowym domu był sympatyczny psy brat lub siostra, albo gdyby chłopak miał zapewniony regularny kontakt z przyjaznymi psiakami. Fajnie też reaguje na dzieci.

Należy pamiętać, że szczeniak to mnóstwo radości, ale też obowiązki. Do opiekuna należy upewnienie się, czy maleństwo wyrośnie na odważnego, kulturalnego i przyjaznego psa!

Felek przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Nie możesz adoptować?

Wpisz dowolną kwotę
Kategoria Adoptowane
Top