Elza

26 paź 21
1
1

Gotowa do adopcji

Elza jest kochaną, ok. 2-letnią kudłaczką małych rozmiarów (waży ok. 8 kg). Jest piękna i wie o tym, lubi być w centrum zainteresowania, kiedy wszyscy wychwalają jej urodę i charakter, nie szczędząc przy tym smaczków i głasków!

Elza dobrze wie, że jest słodka i bezwstydnie z tego korzysta, aby mobilizować człowieka do pieszczot, które kocha najbardziej na świecie! Mimo niewielkich rozmiarów, ma wielkie serce i całkiem spore ego, więc potrzebuje konsekwentnego opiekuna, który nie da się oczarować temu kochanemu pysiowi i wprowadzi jasne zasady w domu. Poza tym Elza należy do piesków, które lubią sobie pogadać…

Z większością psów wspaniale się dogaduje, o ile zaakceptują prosty fakt: królowa jest tylko jedna! Jeśli jakiś pies robi się zbyt namolny, potrafi go obszczekać. Prawdopodobnie mogłaby też zamieszkać z kotem.

Ładnie znajduje wspólny język z miłymi dziećmi, które umieją się obchodzić z pieskiem.

Bardzo chętnie chodzi na spacery, jest bardzo ciekawska, chętnie poznaje nowe miejsca i ludzi. Dopracowania będzie wymagała umiejętność chodzenia na smyczy, bo zdarza jej się ciągnąć. Świetnie odnajduje się w nowych miejscach – wiemy już, że wytrawna z niej podróżniczka! Żadnego problemu nie stanowi komunikacja miejska czy samochód.

Elza nie lubi zostawać sama i chociaż coraz lepiej jej to wychodzi, na pewno trzeba będzie zwrócić na tę kwestię uwagę i od pierwszych dni w nowym domu przyzwyczajać ją, że zniknięcie z pola widzenia opiekunów nie oznacza końca świata.

Przed adopcją zostanie poddana zabiegowi kastracji.

Elza przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Nie możesz adoptować?

Wpisz dowolną kwotę
Kategoria Adoptuj
Top