Dora

22 gru 15
0
0

Dora – przecudnej urody 4 letnia panna. Charakter i piękno w jednym, bajecznym ciele. Bo Dora to nie ciepła klucha, ale prawdziwa pani owczarkowa! Czujna, oddana, bystra. Doskonale strzeże posesji. Nic nie umknie jej uwadze i gdy zbliża się obcy, od razu da znać! Niezawodny alarm i to bez cienia agresji. Bo człowiek po wejściu za ogrodzenie może czuć się bezpieczny. Ślicznota go nie zaatakuje. Sprytna, prawda? Dziewczyna wie, że jej wygląd i głos wzbudzają respekt. Nie ucieka się do tanich chwytów, pod tytułem „wezmę Cię na ząb” Emotikon wink.
Te stosuje głównie wobec małych zwierząt. Koty, ptaki i gryzonie nie są przy niej bezpieczne.
Psy uwielbia, suczki mniej – ale nie na tyle, by nie dało się tego wypracować.
Teren wokół domu to jej królestwo, a kojec – pałac. Chociaż Dora to super babka i w siedzibie ludzi również potrafi się zachować. Może więc być w niej gościem, bez zagrożenia dla agd 🙂
Kocha kontakt z człowiekiem. Jest mądra i szybko się uczy. Taka rasa :-). Przed nią poznawanie tajników chodzenia na smyczy i bezwzględnej karności. Bo Dora puszczona luzem pilnuje się opiekuna, ale przywołania – póki co – słyszy wybiórczo.
Dzieciaki darzy ogromną sympatią, więc z powodzeniem może zamieszkać z rodziną.
Lubi wodę, ale tylko wtedy gdy sama zechce mieć z nią kontakt. Nie znosi polewania i zmuszania jej do moczenia łapek. Ot, charakter Emotikon wink
Nie ma zapędów do bycia modelką, więc nie wybrzydza przy jedzeniu. Z apetytem zajada to, co dostanie.
Przyznasz, że Dora robi wrażenie. Ma dziewczyna potencjał. Przebywa w okolicach Makowa Mazowieckiego. Przed adopcją zostanie wysterylizowana.
Szuka domu, w którym Pan obdarzyłby ją mądrą miłością i poprzez szkolenie pomógł suni stać się najwspanialszym z owczarków.
Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta i umowa)

Kategoria Adoptowane
Top