Budimex zorganizował super akcję!

19 gru 23
0
0

Dzisiaj mamy dla Was wspaniałą wiadomość!

W tym magicznym, świątecznym okresie, firma Budimex zorganizowała wśród swoich pracowników charytatywną akcję  dla potrzebujących zwierząt. To nie tylko piękny gest, ale także dowód na to, że pracownicy Budimexu mają jeszcze większe serca, niż wszystkie projekty budowalne, które aktualnie realizują.

Finał akcji miał miejsce dzisiaj. Kilkaset kilogramów karmy dla psów i kotów będących w potrzebie, dzięki tym wspaniałym ludziom zasiliło magazyn naszej fundacji. To pozwoli zabezpieczyć naszych podopiecznych na długi czas.

Ale to nie koniec dobrych wiadomości! Wśród pracowników Budimexu została również przeprowadzona zbiórka funduszy na rzecz najbardziej pokrzywdzonych zwierzaków – takich jak Zygzak czy Bułka.

Kochani – dzięki Waszej hojności i zaangażowaniu, udało nam się zebrać pokaźną kwotę, która pomoże nam w realizacji naszych szlachetnych celów. To piękny gest!

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim pracownikom Budimex za ich zaangażowanie, życzliwość i pomoc. Wasza dobroczynność sprawi, że wiele zwierząt będzie miało lepsze warunki życia i szansę na znalezienie kochającego domu.

Kategoria Aktualności
Top