Bast

22 kw. 16
2
3

Adoptowany

Bast jest pogodnym, niedużym i młodym (ma 3 lata) pieskiem o urodzie dla konesera 😉

Baścik stracił w młodym wieku oko, a ponadto cierpi na schorzenie zwane małooczem (nie wymaga w związku z tym specjalnej pielęgnacji). W niczym mu to jednak nie przeszkadza, a energią i pogodą ducha mógłby obdzielić trzy inne psy 😉

Uwielbia biegać, szaleć i bawić się. Wymaga jednak opiekuna, który będzie tak czuły, jak i konsekwentny – Baścik ma swoje zdanie na różne sprawy i na pewno będzie testował, na jak wiele może sobie pozwolić… Przy jasnych zasadach będzie jednak wspaniałym, wesołym towarzyszem, tym bardziej, że kocha człowieka i uwielbia być w centrum uwagi.

Nie polecamy go do małych dzieci, bo w zabawie nie zawsze potrafi się opanować, skacze i podgryza. Jest czyściutki, ładnie zostaje sam, dobrze chodzi na smyczy. Polecamy go jako psa do domu z ogrodem, bo harmider miasta raczej go niepokoi.

W relacjach z innymi psami potrafi zachowywać się w sposób trudny do przewidzenia (ze względu na brak oka ma ograniczone widzenie, a przez to często mylnie odczytuje mowę ciała innych psów). Niemniej jednak czasami dobrze dogaduje się z większymi od siebie, stabilnymi suczkami, więc nie przekreślamy szansy, iż mógłby stworzyć zgrany duet z pewną siebie sunią.

Bast mieszka w hoteliku koło Raciborza.

Kategoria Adoptowane
Top