Bartek

15 mar 21
0
0

Adoptowany

Bartek to ok. 1,5-roczny młodzieniec, pomieszanie długowłosego jamnika i labradora! Najbardziej na świecie kocha człowieka, leżenie na pleckach i zachęcanie do drapania brzuszka. Brzuszek jest gotów zaoferować nawet obcym osobom, bo już się nauczył, że niesie to za sobą duże korzyści. Najbardziej lubi spędzać czas na przytulankach, zabawek wciąż się uczy – widać, że nikt do tej pory się z nim nie bawił.
W stosunku do innych psów jest raczej niepewny i wycofany, ale potrafi się przełamać, o ile drugi psiak jest miły i nienapastliwy.
Może zamieszkać z kotem, ale raczej z takim, który ma doświadczenie z psami – zdarza się jej kota pogonić, ale dla zabawy, bez krzty agresji, i łatwo przywołać ją do porządku.
W domu pięknie zachowuje czystość, dość ładnie zostaje sam, chociaż chwilę zdarza mu się poszczekać. Pięknie podróżuje zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.
Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Troszeczkę wciąż niepokoi go ruch miejski, ale przy wsparciu opiekuna szybko nabiera pewności siebie.
Bartek to chodząca słodycz i miłość do człowieka, najwyższy czas, żeby piękniś miał kogoś tylko dla siebie!
Bartek przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Nie możesz adoptować?

Wpisz dowolną kwotę
Kategoria Adoptowane
Top