Barbie

23 lut 21
1
2

Adoptowana

Barbie jest przeuroczą ok. 1,5-letnią suczką średniej wielkości. Malutka kradnie serce od pierwszej chwili i człowiek natychmiast jest jej gotów przychylić nieba. To piesek pełen miłości, wrażliwości i delikatności. Uwielbia się przytulać, wtulać, wić i dotykać człowieka łapkami.
To bardzo posłuszny, spokojny i cichy piesek, który łatwo respektuje zasady panujące w domu i poddaje się woli opiekuna.
Barbie prawdopodobnie spędziła większość życia zamknięta w jakimś pomieszczeniu, bez kontaktu ze światem. W związku z tym bywa niepewna siebie i lękliwa, niepokoją ją nagłe hałasy oraz nieznane miejsca. Fajnie byłoby, gdyby zamieszkała w spokojnej okolicy. Jeszcze fajniej – gdyby w domu towarzyszył jej inny pies. Barbie uwielbia psy, bardzo dodają jej odwagi.
W domu, w znanym sobie terenie albo na łonie natury jest zupełnie spokojna, wesoła i gotowa na przygody! Jeśli otoczenie jest spokojne, uwielbia spacery.
Pięknie zostaje sama w domu, zachowuje czystość, jest bardzo karnym maleństwem.
Barbie zasługuje na człowieka, który pokocha ją całym sercem i pozwoli się pokochać w zamian, a spokojem i konsekwencją udowodni jej, że nie musi się już niczego bać!
Barbie mieszka w domu tymczasowym w Warszawie.

Nie możesz adoptować?

Wpisz dowolną kwotę
Kategoria Adoptowane
Top