Babcia i wnuczka skazane na rzeź

5 paź 17
0
0

Stara, wynędzniała klacz. Niegdyś piękna, dostojna. Teraz zwykła, umęczona chabeta. NA RZEŹ. Zrobiła już swoje. Urodziła wystarczającą liczbę źrebiąt. Dała zarobić. Ale już nie może. Już się nie nadaje. Więc musi iść NA RZEŹ. Jej ostatnia córka wyglądała na silną. Miała podzielić los matki. Wyznaczono jej taką samą dolę. Tylko, że coś poszło nie tak. Padła zaraz po porodzie. Koń potrzebuje konia. Wiadomo.
I tak starowina zajęła się wnuczką. Jeszcze tyle musi zrobić, zanim zawiśnie na haku. Mała też przyniesie zysk. Podrośnie, nabierze masy i pójdzie pod nóż. Tylko, że z nią coś jest nie tak. Nie rozwija się, jak powinna. Mała taka. Chuderlawa. Koński bubel. Nic to, że zamiast matczynego, piła mleko krowie. Nic, że nie dostaje właściwej paszy i że dostaje jej za mało. Zawiodła. Jej wątłe ciało nie rokuje, bo nie osiągnie oczekiwanej ceny. ..
Znów nie zawiedli Ludzie Wielkich Serc. W ostatniej chwili udało się zawrócić te dwie klacze z ich ostatniej drogi. I zaraz zawitają do naszego Azylu. Potrzebują pomocy, diagnostyki, leczenia. Są umęczone, zaniedbane, słabe. Ale zrobimy wszystko, by im pomóc, by dać im szczęście, którego dotychczas nie było im dane zaznać. Jeśli nam pomożecie – uda się!
Wesprzyj Babcię i Wnusię!
Dane do przelewu:
Fundacja Zwierzęca Polana
ul. Umińskiego 16/41
03-984 Warszawa
Bank BGŻ:
89 2030 0045 1110 0000 0373 2130
PayPal: [email protected]
Tytułem: Babcia i Wnuczka

Kategoria Aktualności
Top