Aurora

23 cze 20
1
1

Adoptowana

Aurora jest małą, słodką, lękliwą kruszynką w wieku ok. 1 roku. Najprawdopodobniej nigdy nie miała domu, nikt jej nie przytulał i nie nauczył życia z ludźmi. W domu tymczasowym Aurora otwiera się, radośnie podbiega do opiekunów, chętnie przyjmuje smaczki i daje się głaskać – ale na własnych zasadach i wtedy, kiedy sama tego chce. Przestrzeń osobista jest dla niej bardzo ważna i jest podstawą jej poczucia bezpieczeństwa. Jeśli czuje się bezpieczna i nikt się jej nie narzuca, sama szuka kontaktu z człowiekiem… niekiedy zachęcona smaczną przekąską 😉

W domu tymczasowym widzimy, że Aurora bardzo lubi inne psy, które ewidentnie dodają jej odwagi. Byłoby więc dobrze, gdyby zamieszkała z innym psiakiem, który pokaże jej, że świat nie jest straszny. Sunia nie ma też problemu z obecnością kotów.

W domu zachowuje się grzecznie, nie niszczy i nie brudzi.

Dla Aurory spacer nadal często stanowi problem, niepokoi ją ruch uliczny i ma tendencje do ucieczek, kiedy czegoś się przestraszy.

Ze względu na to, że przewidywalność i spokój jest podstawą do pracy z Aurorą, nie polecamy jej do domu z dziećmi.

Opiekun tej ślicznej suni powinien być gotów na pracę z psem, na uzbrojenie się w cierpliwość i budowanie pewności siebie Aurory. Jesteśmy pewni, że efekty dadzą ogromną satysfakcję!

Rekomendujemy Aurorę do domu w spokojnej okolicy, najlepiej z dobrze zabezpieczonym ogrodem i towarzystwem innego psiaka.

Aurora przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Nie możesz adoptować?

Wpisz dowolną kwotę
Kategoria Adoptowane
Top