Ach, cóż to był za weekend!

17 sty 22

Swój dom oficjalnie znalazło aż troje podopiecznych!

1. Czaki, który miał zostać uśpiony, kiedy jego opiekunka poszła do szpitala… na zdjęciu nieco zadziwiony sytuacją właśnie jedzie DO DOMU! Dziękujemy Fundacja Warta Goldena za pomoc przy jego adopcji oraz Biały Kieł – hotel dla psów za danie Czakiemu schronienia w trakcie epizodu bezdomności❤️

2. TOSIA! Odłowiona przez Fundacja Trop Warszawa jako bardzo wycofana, świeżo upieczona matka… jej syn od dawna grzeje kuperek w domu stałym, a Tosia czekała na człowieka, który zawalczy o jej zaufanie… dziś już czekać nie musi: Justyna i Mariusz z domu tymczasowego nie mogli się z nią rozstać i podjęli decyzję o adopcji! Tosia zostaje ze swoim psio-ludzko-kocim stadem, dzięki którym uczyła się, że człowiek to nie samo zło.

3. SAWA! Odłowiona razem z Tosią. Wyglądała i zachowywała się tak, że oceniono ją na 12 lat. Dziś wiemy, że to młoda, ok. 3-letnia suczka. Dzięki gigantycznej i pełnej poświęceń pracy domów tymczasowych: Mai oraz Żanety i Piotra uczyła się życia z człowiekiem. Proces adopcyjny trwał długo, przyszła opiekunka wielokrotnie się z Sawcią spotykała, żeby dać się jej poznać i pozwolić zaufać. I wreszcie nastąpiła przeprowadzka!

Dziękujemy absolutnie wszystkim, którzy się do tego sukcesu przyczynili 👌👌👌 życzymy sobie samych takich pięknych weekendów!

Możemy robić takie rzeczy tylko dzięki DARCZYŃCOM. Bez Was nie ma nas. Jeśli uważacie, że robimy dobrą robotę, wesprzyjcie nas co miesiąc nawet drobną kwotą 🙏🙏🙏

☝️ Ustaw stały przelew ➡️ Ratuj Zwierzęta
☝️ Lub ustaw go samodzielnie w banku ➡️ konto: 83116022020000000510523017 tytułem: ratuj zwierzęta
☝️ Przekaż nam 1% podatku! ➡️ 0000432119