11. urodziny Polany

6 wrz 23

Jest 6 września, a to oznacza, że obchodzimy 11 urodziny Zwierzęcej Polany.

To dla nas wyjątkowy dzień, który symbolizuje naszą nieustanną pracę na rzecz ochrony zwierząt i ich środowiska przez ponad dekadę. Od samego początku naszej działalności mieliśmy jasne cele – zapewnić lepsze życie i ochronę dla zwierząt, które nie mają głosu, a także edukować społeczeństwo w tym zakresie.

Przez te 11 lat udało nam się osiągnąć wiele. Pomogliśmy tysiącom bezdomnych zwierząt znaleźć domy pełne miłości, a także walczyliśmy z problemami takimi jak okrucieństwo wobec zwierząt. Dzięki naszym działaniom udało się poprawić warunki życia wielu zwierząt, a także zwiększyć świadomość społeczną.

Czy było łatwo? Nie zawsze – szczególnie w ostatnich latach, w których doświadczyliśmy pandemii oraz wojny w Ukrainie.

Nasza praca nie byłaby możliwa bez wsparcia i zaangażowania naszych wspaniałych darczyńców, wolontariuszy, partnerów oraz przyjaciół Fundacji. Dziękujemy wam za waszą nieocenioną pomoc i wsparcie przez te wszystkie lata.

Patrząc w przyszłość, mamy wiele planów i marzeń, które chcemy zrealizować. Chcemy kontynuować naszą misję ochrony zwierząt i środowiska, budować bardziej przyjazne dla zwierząt społeczeństwo oraz dążyć do zmiany na lepsze.

Dzięki waszemu wsparciu i zaufaniu jesteśmy pewni, że zrealizujemy wiele więcej w nadchodzących latach. Razem możemy uczynić świat lepszym miejscem dla wszystkich istot żywych.

Dziękujemy, że jesteście z nami w tej niezwykłej podróży!

#FundacjaZwierzęcaPolana #OchronaZwierząt #11Urodziny

Urodzinowe wsparcie!